
Сітка для вентиляції Вулиця 100х100 см
- В наявності
- Код: VR0002IT
286 ₴
+380 (66) 863-66-75
Операторповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Сітка для вентиляції Вулиця 100х100 см
< strong>Розмір сітки: 100 х 100 см
Розмір комірки: 2,2 х 2,2 мм
Товщина дроту: 0,5 мм
< span style="color:rgb(0, 0, 0)">Матеріал сітки: низько-вуглецева сталь
Тип сітки: Тканина металева, вона має таку назву, тому що техніка виробництва аналогічна звичайної тканинної. Сітка плететься на металоткацьких верстатах із дроту за принципом тканинного полотна. Вона складається з дротів основи, що проходять уздовж полотна сітки, та дротів качка, які проходять упоперек полотна. У сітці для вентиляції вулика використовується термічно оброблений дріт, це дозволяє сітці мати стійкі властивості, що допомагає їй служити довгостроково і якісно.
< /span>
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дергачі |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 100 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Товщина | 0.5 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Сітка |
| Колір | металік |
Інформація для замовлення
- Ціна: 286 ₴
