
Утеплювач на багатокорпусний вулик (Агроволокно) 50х50 см
- В наявності
- Код: UA0001OT
70 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
+380 (66) 863-66-75
Операторповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Утеплювач на багатокорпусний вулик (Агроволокно) 50х50 см
Призначений для утеплення стін бджолиних вуликів. Використовується в багатокорпусних вуликах.
>Матеріал — Агроволкно — це дуже легкий, екологічно чистий, довговічний нетканий матеріал, виготовлений із поліпропіленового волокна — сполуки, яка не виділяє в довкілля жодних токсичних речовин.
Наповнювач-синтепон. Утеплювач не набирає вологу, на відміну ватину. Тримає тепло, пропускає повітря. Оси та бджоли не можуть прогризти цей матеріал.
Габаритні розміри на багатокорпусний вулик:
Довжина – 500 мм
Ширина – 500 мм
Висота – 20 мм
Вага — 0,3 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дергачі |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 400 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.3 кг |
| Матеріал | Агроволокно |
| Тип | утеплювач |
Інформація для замовлення
- Ціна: 70 ₴
