Опис товару
Рамка Рута 230 мм У ЗБОРІ, з дротом і латунними втулками
< span style="color:rgb(0, 0, 0)">Рамка У ЗБОРІ для вулика РУТА 435х230, з натягнутим дротом і Латунними втулками.
Матеріал виробу — сосна.
Рамка складається з 4 планок: Однією верхньою довжина 470мм , двох бокових по 230 мм і однієї нижньої 435 мм. Рамка відповідає стандартам.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дергачі |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 470 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Сосна |
| Тип | Рамка |
| Тип рамок | Рута |
Інформація для замовлення
- Ціна: 39 ₴

