
Рамка Дадан 300 мм У ЗБОРІ, з дротом та Латунними втулками
- В наявності
- Код: RUD0002
42 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
+380 (66) 863-66-75
Операторповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Рамка Дадан 300 мм У ЗБОРІ, з дротом та латунними втулками
Рамка У ЗБОРІ для вулика Дадан 435х300, з натягнутим дротом та Латунними втулками.
Матеріал виробу — сосна.
Рамка складається з 4 планок: Однією верхньою довжина 470мм , двох бокових по 300 мм і однієї нижньої 435 мм. Рамка відповідає стандартам.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дергачі |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 470 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Сосна |
| Тип | Рамка |
| Тип рамок | Дадан |
Інформація для замовлення
- Ціна: 42 ₴
