Опис товару
Вальці гладкі ручні
Призначені для прокочування товстої воскової стрічки або воскових листів у тонку стрічку або пластини вручну.
За допомогою гладких вальців відбувається підготовка воскової стрічки для подальшої її обробки на гравірованих вальцях.
Габаритні розміри, мм:< /strong>
Довжина -500
< span style="color:rgb(0, 0, 0)">Ширина-140
Висота-76
Маса — 20 кг.
Діаметр валів — 50 мм
Максимальна ширина воскової стрічки — 260 мм
Товщина воскової стрічки після прокатки — 1,1 — 1,4 мм
Матеріал валів - нержавіюча сталь AISI 304
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дергачі |
| Країна виробник | Україна |
| Загальні параметри | |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Вага | 20 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 50 мм |
| Матеріал | Олово |
| Тип | вальці |
| Колір | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 453 ₴





