
Грати роздільні «Лисонь» 420х500
- В наявності
- Код: 1304
95 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
+380 (66) 863-66-75
Операторповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Грати роздільні «Лисінь» 420х500
Роздільна решітка використовується для закриття доступу проходу матки або трутнів у відокремлену решіткою частина бджолиного вулика. меншого розміри порівняно з бджолиною маткою. Матка залишається ізольована і не може проникнути у верхній корпус вулика або магазинну надставку. Решітка розділювальна виготовлена з прозорого пластику віндурину. Має наступні розміри: 420 х 500 мм (для вуликів на 10 рамок).
Виробник: Польща, фірма «Лисонь»
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Довжина | 420 мм |
| Тип | Решітка роздільна |
| Товщина | 1 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Прозорий пластик виндурин |
| Тип рамок | Дадан,Рута,Магазинна |
| Колір | Прозорий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 95 ₴
