
Стамеска пасічна-цвяходер «Козяча ніжка» (Американка)
- В наявності
- Код: 207SM
113 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
+380 (66) 863-66-75
Операторповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Стаміска пасічна-цвяходер «Козяча ніжка» (Американка)
Стаміска «Козяча ніжка» виготовлена з металу і повністю забарвлена в жовтий колір, даний інструмент увібрав у собі пасічну стамеску з пристроями для підйому склеєних воском і прополісом рамок, а також, поддевания і висмикування невеликих цвяхів. Така конструкція зарекомендувала себе надійним, зручним і практичним інструментом. strong>Розміри (мм): 280×35×3.
Вага (г): 195
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Дергачі |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 280 мм |
| Колір | Жовтий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.196 кг |
| Матеріал | Сталь |
| Тип | Стамеска |
| Товщина | 3 мм |
| Ширина | 35 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 113 ₴
