Рефрактометр для меду
Призначений для швидкого визначення масової частки води (вологість) у меді.
Масова частка води відкачаного меду за ГОСТом має перевищувати 21%. Для цього при відкачуванні меду із гнізд бджолиних сімей слід відбирати стільники, які на 2/3 своєї висоти запечатані восковими кришечками. Однак пасічники не завжди дотримуються цього правила, в результаті отримують мед з масової частки води в меді понад 21%, що за «сприятливих умов» може призвести до бродіння цінного продукту. Достовірно дізнатися про наявність масової частки води в меді допоможе портативний рефрактометр, спеціально розроблений для визначення вмісту води в меді.
Відомо, що незрілий мед, вміст води в якому перевищує 21%, за сприятливих умов легко подається бродінню. Оцінити візуально водність меду важко, оскільки різні сорти меду при органолептичній оцінці мають різну в'язкість.
Технічні характеристики:
Діапазон вимірювання: 13 — 25%; Мінімальне градуювання: 0,1%, точність: близько 0,3%, Розміри, мм: прилад 40х40х175, в упаковці 50х75х203; Вага: 175г.
Комплектація:
1. Ручний рефрактометр для меду
2. Піпетка — 10 шт.
3. Регулювальна викрутка
4. Протиральний матеріал
5. Інструкція російською мовою
6. Футляр
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дергачі |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.175 кг |
| Довжина | 175 м |
| Матеріал | Метал |
| Тип | рефрактометр |
| Товщина | 40 мм |
| Колір | Темно-сірий |
| Ширина | 40 см |
- Ціна: 1 131 ₴


