Опис товару
Ковпачок круглий металевий на 85 мм
Призначений, для підсадки маток безпосередньо на стіл у гнізді, а також для тимчасової їх ізоляції. зі лудженого сталевого дроту.
Габаритні пазмери, мм:
Діаметр 85
Висота 20
Вага, кг 0,021
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Дергачі |
| Довжина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | ковпачок |
| Матеріал | Метал |
| Діаметр | 85 мм |
| Колір | металік |
| Вага | 0.021 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 ₴

