
Цифри для вулика
- В наявності
- Код: CU00000NTC
4 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
+380 (66) 863-66-75
Операторповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Цифри для вулика
Цифри виготовлені з пластмаси чорного кольору і кріпляться до стінки вулика.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Харків |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 4 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 кг |
| Кількість рамок | Будь |
| Тип | Цифра на вулик |
| Тип рамок | Рамки будь-якого розміру |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 ₴
