Опис товару
Прополізбірник
є пластмасовою решіткою, яка лягає у вулик зверху гнізда так, щоб між нею і рамками гнізда був прохід не менше 6 мм.
< p>Для відділення прополісу запрополісовані ґрати виймають з вулика і поміщають на деякий час у холодильник, потім прополіс швидко зчищають або виминають.Габаритні розміри:
Довжина – 240 мм
Ширина – 180 мм
Висота – 2 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Дергачі |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.15 кг |
| Довжина | 240 м |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Прополисосборник |
| Тип рамок | Дадан,Рута,Магазинна |
| Товщина | 2 мм |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 180 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 39 ₴

