вверхвниз

Рамка для вуликів Магазинна, з роздільниками Гофмана
- В наявності
- Код: RUM0003
17 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
+380 (66) 863-66-75
Операторповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Рамка для вуликів Магазинна, з роздільниками Гофмана
Рамка заготівля для вулика Дадан, внутрішній розмір 435х145.
Довжина верхньої планки — 470 мм
Довжина нижньої планки — 415 мм
Висота бічна — 145 мм
Матеріал виробу — сосна.
Рамка складається з 4 планок: Одній верхній, двох бічних та одній нижній. Рамка відповідає стандартам.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дергачі |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 470 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Ширина | 145 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Сосна |
| Тип | Рамка |
| Тип рамок | Дадан |
| Колір | дерев'яний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 ₴

