
Дріт бджолярний 0,25 кг, діаметр дроту 0,5 мм.
- В наявності
- Код: 701
56 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
+380 (66) 863-66-75
Операторповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Дрот бджолярний 0,25 кг., діаметр дроту 0,5 мм.
Призначений для оснащення вуличних рамок і кріплення до них вощини. Виготовлена із сталевого світлого низьковуглецевого дроту загального призначення.
Габаритні розміри, мм:
Діаметр котушки 61
Діаметр дроту 0,5
Висота котушки 57
Вага 0,25
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дергачі |
| Країна виробник | Україна |
| Вага котушки з дротом | 0.25 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.25 кг |
| Діаметр | 5 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Тип | Дріт |
| Тип рамок | Рамки будь-якого розміру |
| Колір | металік |
Інформація для замовлення
- Ціна: 56 ₴
