Опис товару
Електронавантажувач М
Призначений для швидкого прикріплення вощини до дроту вуличних рамок. Електричний струм нагріває натягнутий на рамку дріт, внаслідок чого вощина нагрівається та плавиться, а дріт проникає у восковий лист. Після відключення електроструму віск охолоджується та твердне; в результаті - дріт фіксується в аркуші вощини.
ЕНН-1 забезпечує достатній нагрівання вощини на одному або двох рядах дроту.
Технічні характеристики:
Напруга живлення (мережа 50 Гц), 220
Вихідна напруга (без навантаження), В 12+-1
Номінальний вихідний струм, А 1,3
Максимальний струм навантаження (короткочасно, напруга 8 В), А не менше 2,5
Робочий діапазон температур,°З від +1 до +35
Габаритні розміри (без проводів), мм 91х64х57
Маса, г не більше 700
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дергачі |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 91 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Товщина | 67 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 64 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.7 кг |
| Тип | электронаващиватель |
Інформація для замовлення
- Ціна: 881 ₴

