
Стаміска пасічна з дерев'яною ручкою, Нержавіюча
- В наявності
- Код: 202
102 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
+380 (66) 863-66-75
Операторповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Стаміска пасічна з дерев'яною ручкою, Нержавіюча
Призначена для очищення дна та стінок вулика. Лезо стамески пасічної виготовляється з листової сталі, ручка - з деревини листяних порід.
Габаритні розміри, мм:
Довжина - 200
Ширина - 45
Висота - 26
Товщина леза< /strong> - 2,5
Вага, кг - 0,15
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дергачі |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.1 кг |
| Діаметр | 26 мм |
| Довжина | 200 м |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Тип | Стамеска |
| Товщина | 2.5 мм |
| Колір | Світло-сірий |
| Ширина | 45 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 102 ₴
