
Ковпачок круглий пластмасовий
- В наявності
- Код: 413
12 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
+380 (66) 863-66-75
Операторповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Ковпачок круглий пластмасовий
Призначений, для тимчасової ізоляції матки на соті під час огляду бджолиної родини, підсадки нової матки при оголошенні сімей. Виготовлений із пластмаси.
Габаритні розміри, мм:
Діаметр 100
Висота 20
Вага, кг 0,02
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дергачі |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр | 100 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.02 кг |
| Тип | ковпачок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 ₴
