
Стаміска пасічна з дерев'яною ручкою, сталева
- В наявності
- Код: 201
101 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
+380 (66) 863-66-75
Операторповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Стаміска пасічна з дерев'яною ручкою, сталева
Призначена для очищення дна та стінок вулика. Лезо стамески пасічної виготовляється з листової сталі, ручка - з деревини листяних порід.
Габаритні розміри, мм:
Довжина - 200
Ширіна - 45
Висота - 26
Товщина леза - 2,5
Вага, кг - 0,15
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дергачі |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.15 кг |
| Діаметр | 26 мм |
| Довжина | 200 м |
| Тип | Стамеска |
| Товщина | 2.5 мм |
| Ширина | 45 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 101 ₴
