Опис товару
Двосекційний фільтр із нержавіючої сталі опуклий
Призначений для очищення меду від шматочків воску та інших твердих частинок під час його зливу з бака медогонки в бідони або в іншу тару. У комплект фільтра входять дві секції з великим і дрібним осередком сітки. Нижня підтримуюча секція має опорну розсувну рамку.
Габаритні розміри, мм:
довжина з розсунутою опорною рамкою 350
ширина 215
висота 172
діаметр ; & nbsp; 206
вага, кг 0,365
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дергачі |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр | 206 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Ширина | 215 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.365 кг |
| Тип | Фільтр |
Інформація для замовлення
- Ціна: 488 ₴

