Опис товару
Скріплення вуличним
Призначений для скріплення частин вуликів при перевезеннях. Складайтеся з клямки з петлею і гачка.
Для скріплення двох частин вулика необхідно мати пару скріп. Один скріп монтується з одного боку, інший – з протилежного. Скріп прибивають у вулицю цвяхами, або прикручують шурупами в зібраному стані так, щоб клямка закривалася з легким натягом. Засувка кріпиться до нижньої скріплюваної частини, а гачок до верхньої.
Габаритні розміри, мм:
довжина 143
ширина 43
висота 13
вага, кг 0,06
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дергачі |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 143 мм |
| Ширина | 43 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.06 кг |
| Матеріал | Оцинкована сталь |
| Тип | Сил |
| Тип рамок | Рамки будь-якого розміру |
| Колір | металік |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 ₴

