Опис товару
Ручка для вуликів Ø 8
Ручка для вуликів служить для зручності ручного транспортування корпусів вуликів. Складається з відкидної ручки та кронштейна. Кріпиться до стінки вулика чотирма шурупами.
Габаритні розміри виробу в робочому положенні, мм:
довжина - 102
ширина - 60
висота - 52
вага, кг - 0,16
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дергачі |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр | 8 мм |
| Довжина | 102 мм |
| Матеріал | Оцинкована сталь |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 16 кг |
| Кількість рамок | Будь |
| Тип | Ручка |
| Тип рамок | Рамки будь-якого розміру |
| Колір | металік |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38 ₴


