
Ковзанка комбінована зі шпорою
- В наявності
- Код: 100
93 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
+380 (66) 863-66-75
Операторповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Коток комбінований зі шпорою
Коток комбінований зі шпорою призначений для прикріплення вощини до верхнього бруска рамки та впаювання дроту у вощину при оснащенні нею вуличних рамок. strong>
Складається з дерев'яної ручки, металевого стрижня та прикріплених до нього валика та диска із зубами. Зуби мають проріз, що полегшує впаювання дроту у вощину. Валиком прикочують вощину до верхнього бруска рамки, а диском припаюють вощину до дроту.
Габаритні розміри, мм:
Довжина - 220
Ширина - 40
Товщина - 14
Маса , кг - 0,07
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дергачі |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 220 мм |
| Матеріал | Дерево |
| Привід медогонки | Комбінований |
| Товщина | 14 мм |
| Колір | Світло-сірий |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.07 кг |
| Тип | каток |
Інформація для замовлення
- Ціна: 93 ₴
