
Гребінець наващувач
- В наявності
- Код: 102
39 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
+380 (66) 863-66-75
Операторповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Гребешок навіщувач
Призначений для впаювання дроту рамки у вощину.
Зверху на вощину, що лежить на дошці- лекале, кладуть рамку із дротом. Далі зубами гребінця-нанощувача вдавлюють дріт у вощину.
Габаритні розміри, мм:
Довжина - 140
Ширина - 100
Висота - 20
Вага, кг - 0,2
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дергачі |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 140 мм |
| Матеріал | Оцинкована сталь |
| Товщина | 20 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.2 кг |
| Тип | гребінець наващиватель |
| Колір | металік |
Інформація для замовлення
- Ціна: 39 ₴
