Опис товару
Захоплення рамок
Призначений для вилучення рамок з вулика. Для вилучення рамки з вулика необхідно помістити захоплення так, щоб верхня планка обраної рамки виявилася між затискними лапками захвату. Далі планку слід затиснути, долаючи зусилля пружин і зрушуючи ручки у напрямку один до одного. Потім рамку в затиснутому положенні вийняти з корпусу вулика.
Габаритні розміри:
Довжина – 135 мм
Ширина – 115 мм
Висота – 52 мм
Вага — 0,17 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дергачі |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 135 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Товщина | 52 мм |
| Колір | Світло-сірий |
| Ширина | 115 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.17 кг |
| Тип рамок | Дадан,Рута,Магазинна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 110 ₴

