Воскотопка парова 17 літрів. Нержавіюча сталь.
Складається з 2-х баків зовнішнього і внутрішнього, кошика для закладки воскової сировини, кришки, заливного отвору, 2-х ручок для перенесення воскотопки, зливальної трубки. Стінка внутрішнього бака у верхній частині має отвори для виходу пари.
Кошик для сировини об'ємом 17л;
час його переробки 45..60 хв ;
кількість воску при часі витоплювання 1,2 кг.
Основні розміри:
висота — 440 мм,
діаметр внутрішній &mdash ; 296 мм.
діаметр зовнішній &mdash ; 370 мм, з ручкою — 430 мм
Маса 5,7 кг.
Посібник з експлуатації. Воскотопку промивають гарячою водою. У простір між внутрішнім і зовнішнім баком, через заливний отвір, ллють воду до рівня отворів внутрішнього бака, отвір закривають ковпачком.
заповнюють воскосировиною, встановлюють всередину воскотопки, закривають кришку і ставлять на газову або електроплиту, а під трубку підставляють тару.
проходить через отвори внутрішнього бака, розплавляє віск, який через зливну трубку витікає в тару. Щоб повністю витягнути віск з сировини необхідно перемішувати його чи струшувати касету, навіщо потрібно відкрити кришку. Після вилучення воску касету виймають, висипають витопки, закладають новою партією воскосировини і повторюють дію. Наприкінці роботи воскотопку чистять і виливають. воду, що залишилася в баку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дергачі |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр | 370 мм |
| Довжина | 440 мм |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.7 кг |
| Тип | Воскотопка |
| Тип рамок | Дадан,Рута,Магазинна |
| Колір | металік |
- Ціна: 5 107 ₴


