
Інкубатор автоматичний Птаха 180-OR (220/12в)
- В наявності
- Код: 11444
6 990 ₴
Оновлений та вдосконалений автоматичний інкубатор із двома джерелами живлення та овоскопом. Забезпечує автоматизацію процесів інкубації, має ергономічну панель управління. Лотки з яйцями висуваються вперед, що забезпечує простий доступ, без підйому кришки.
Є прямим дистриб'ютором виробника ми даємо гарантію 1 рік на справну роботу інкубатора.
Виконуємо гарантійний та післягарантійний ремонт.
Технічні характеристики:
- Середня місткість яєць: курячих - 180 шт., гусячих - 96 шт., качиних - 144 шт., перепелиних - 264 шт. , індички - 144 шт.
- Тип перевороту яєць - автоматичний.
- Матеріал корпусу - пластик.
- Потужність - 80 Вт.
- Тип живлення - 220 В, 12 В.
ГОЛОВНА ОСОБЛИВість даного інкубатора - це його абсолютна 100% автоматизація всіх процесів інкубації. Ви закладаєте яйця, вибираєте тип інкубованого яйця, а інкубатор все зробить за Вас: автоматично підвищить або знизить температуру і вологість залежно від інкубації, а також відключить переворот, коли настане період прокльов.
Режим інкубації курячих яєць
| День інкубації | 1 - 6 день | 7 - 12 день | 13 - 18 день | 19 та наступні дні |
|---|---|---|---|---|
| Температура | 38.0℃ | 37.8℃ | 37.6℃ | 37.2℃ |
| Вологість | 60%RH | 55%RH | 60%RH | 70%RH | td>
| Інтервал перевороту (тривалість) | 2 години (15 сек.) | 2 години (15 сек.) | < td>2 години(15 сек.)Відключено |
Режим інкубації качиних яєць
| День інкубації | 1 день | 2 день | 3 день | 4 - 21 день | 22 - 28 день | 29 та наступні дні |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 38.5℃ | 38.3℃ | 38℃ | 37.8℃ | 37.5℃ | td>37.0℃ | |
| Вологість | 65%RH | 65%RH | 65 %RH | 55%RH | 60%RH | 75%RH |
| Інтервал перевороту (тривалість) ) | 2 години(15 сек.) | 2 години(15 сек.) | 2 години(15 сек.) | 2 години(15 сек.) | 2 години(15 сек.) | Відключено |
| День інкубації | 1 - 2 дні | 3 - 5 день | 6 - 9 день | 10 - 11 день | 12 - 15 день | 16 та наступні дні |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Температура | 38.2℃ | 38.0℃ | 37,8℃ | 37.5℃ | 37.2℃ | 37.0℃ |
| Вологість | 50%RH< /td> | 50%RH | 60%RH | 60%RH | 65%RH | 70%RH< /td> |
| Інтервал перевороту (тривалість) | 2 години (15 сек.) | 2 години (15 сек.) | 2 години(15 сек.) | 2 години(15 сек.) | 2 години(15 сек.) | Відключено |
| 1 - 7 день | 8 - 14 день | 15 - 21 день | 22 та наступні дні | th>|
|---|---|---|---|---|
| Температура | 38.2℃ | 38,0℃ | 37.8℃ | 37.6 ℃ |
| Вологість | 60%RH | 55%RH | 60%RH | 75%RH |
| Інтервал перевороту (тривалість) | 2 години(15 сек.) | 2 години(15 сек.) | 2 години(15 сек.) | Вимкнено |
У режимі ручного налаштування Ви можете змінити або переналаштувати наступні параметри:
1. Інтервал автоматичного перевороту яєць. За промовчанням 120 хвилин. Налаштовується від 0 до 999 (хв). 2. Тривалість перевороту (за замовчуванням 15 сек.). Налаштовується від 0 до 999 (сек.)
3. Калібрування датчиків температури та вологості .
4. Аварійна звукова сигналізація при відхиленні заданої температури (за замовчуванням, якщо нижче 37℃ або вище 38,6℃).
5. Аварійна звукова сигналізація при відхиленні заданого рівня вологості (за замовчуванням, якщо нижче 40% або вище 80%). br/> Складається з роликів, відстань між якими 1,7см. Таким чином, підійде для інкубації ВСІХ типів яєць, розмір яких більше 1,7 см.
Автоматичний переворот яєць:
Переворот здійснюється шляхом повороту роликів у лотку. Інтервал і тривалість перевороту виставляються або Вами вручну, або залишаються за замовчуванням відповідно до вибраного режиму. по еталонному термометру та гігрометру.
Ультразвуковий УВАГАЛЮВАЧ:
Більше не потрібно доливати воду в канавки або тарілочки на дні корпусу інкубатора для збільшення вологості! Достатньо опустити зволожувач (у вигляді пончика) у ємність з водою, а мембрана, що випаровує, зволожуватиме ємність усередині відповідно до встановлених значень вологості.
Аварійна звукова сигналізація:
Звукова сигналізація при відхиленні заданої температури або рівня вологості від встановлених.
Обігрів:
В інкубаторі встановлений тепловий шнур (тен) та вентилятор, який роздмухує тепле повітря по всьому корпусу інкубатора. Таким чином, усі яйця будуть достатньо обігріті, а через налаштування інкубатора Ви можете виставити потрібну температуру.
Корпус:
Інкубатор повністю зібраний із високоякісного пластику, без щілин та зазорів. Такий інкубатор легко чистити та мити, а його стінки не проклюють пташенята. Має приємний, яскравий дизайн. Овоскоп: Для перевірки якості яєць у верхню кришку інкубатора вбудований овоскоп під 1 яйце. Вмикається та вимикається натисканням відповідної кнопки на блоці керування.
Отвор для СО2:
У верхній кришці інкубатора знаходиться спеціальний отвір для вентиляції корпусу та виходу вуглекислого газу СО2.
Підключення до акумулятора:
У цій моделі можлива робота як від мережі 220В, так і від будь-якого акумулятора 12В, що необхідно при частих відключеннях або перебоях електрики.
На блоці управління інкубатора розташовані:
- дисплей з усіма характеристиками роботи:
1. значення встановленої температури;
2. значення поточної температури;
3. значення встановленого рівня вологості;
4. значення поточного рівня вологості;
5. таймер автоперевороту (час до наступного перевороту яєць);
6. лічильник днів інкубації
7. вибраний режим інкубації.
- кнопка SET для налаштування параметрів температури, вологості, тривалості та інтервалу перевороту, критичних значень температури та вологості в ручному режимі;
- кнопка + для збільшення параметра;
- кнопка - для зменшення параметра;
- кнопка увімкнення/вимкнення овоскопа;
- кнопка MODE для вибору режиму інкубації (ручний) , курячий, качиний, гусячий, перепелиний, фазань); отвір для виходу СО2; овоскоп під одне яйце;
Для примусової циркуляції повітря та розподілу тепла в кришку вбудовано 4 вентилятори. Інкубатор упаковується в короб із щільного спресованого пінопласту. Його можна використовувати в процесі інкубації, додатково зменшуючи тепловтрати.
Ви можете купити інкубатор автоматичний Птаха 180 (220/12в) у нашому інтернет-магазині за найкращими цінами з гарантією (1 рік) та доставкою будь-який населений пункт України.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Птаха |
| Країна виробник | Україна |
| Повітрообмін | Примусовий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Переворот яєць | Автоматичний |
| Підтримка температурного режиму | Автоматичне |
| Споживана потужність | 80 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Інкубатор побутовий |
| Тип живлення | Мережа 12 В, Мережа 220 В |
| Тип терморегулятора | Електронний |
| Точність автоматичної підтримки температури | 0.1 град. |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5 кг |
| Висота | 515 мм |
| Довжина | 575 мм |
| Ширина | 585 мм |
| Середня місткість яєць | |
| Гусячі яйця | 96 шт. |
| Індичі яйця | 144 шт. |
| Курячі яйця | 180 шт. |
| Перепелині яйця | 264 шт. |
| Качині яйця | 144 шт. |
| Діапазон регулювання температури, °З | |
| Максимальна температура | 40 град. |
| Мінімальна температура | 36 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Побутові | Автоматичний |
| Вентилятор | З вентилятором |
| Вологомір | Да |
- Ціна: 6 990 ₴









