
Інкубатор автоматичний Теплуша Euro 88 ТАВ 12 (220/12в)
- В наявності
- Код: 11488
4 225 ₴
Нова модель Інкубаторів з автоматичним поворотом яєць Теплуша Euro 88. Буде доступна до покупки з 5 січня 2022 року!
Комбінований корпус складається з пінопласту та пластику, тобто зовні інкубатор як і інші моделі пінопластовий, а всередині пластиковий.
Міцний пінопластовий корпус (імпортна сировина) у поєднанні з пластиком
Комплект Поставки
- Інкубатор
- Знімний лоток повороту
- Інструкція з гар талоном
- Пляшечка для води
- Місткість: курячих 60, гусячих 30, перепелиних 240.
Підходить для всіх видів яєць
Важливо!
Інкубатор має інвенторний блок управління, що забезпечить плавний набір та зниження температури: при досягненні заданої температури інкубатор Теплуша Євро 88 не відключається, а переходить на знижену потужність і дуже точно підтримує температуру на заданому рівні постійно.
Ви можете придбати автоматичний інкубатор Теплуша Euro 88 у нашому інтернет-магазині за найкращими цінами з гарантією (1 рік) та доставкою до будь-якого населеного пункту України.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Теплуша |
| Країна виробник | Україна |
| Повітрообмін | Примусовий |
| Матеріал корпусу | Пінопласт |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Переворот яєць | Автоматичний |
| Підтримка температурного режиму | Автоматичне |
| Споживана потужність | 80 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Інкубатор побутовий |
| Тип живлення | Мережа 12 В, Мережа 220 В |
| Тип терморегулятора | Електронний |
| Точність автоматичної підтримки температури | 0.1 град. |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5 кг |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Середня місткість яєць | |
| Гусячі яйця | 30 шт. |
| Індичі яйця | 42 шт. |
| Курячі яйця | 60 шт. |
| Перепелині яйця | 240 шт. |
| Качині яйця | 42 шт. |
| Діапазон регулювання температури, °З | |
| Максимальна температура | 40 град. |
| Мінімальна температура | 35 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Побутові | Автоматичний |
| Вентилятор | З вентилятором |
| Вологомір | З Вологоміром |
- Ціна: 4 225 ₴









