Опис товару
Лоток з плаваючими роликами для автоматичного інкубатора з мотором у комплекті
Розмір лотка з мотором (довжина*ширина*висота): 42х42,5х6 см.
У комплекті 13 роликів:
- для курячих яєць використовується - 9 роликів, відстань між роликами - 2 см;
- для перепелиних яєць використовується 13 роликів, відстань - 0,5 см (між центральною віссю роликів - 3 см);
- для гусячих яєць використовується 7 роликів, відстань - 3,2 см. шестерні, які можуть заклинити або "закусити" зубчики. Ви можете купити лоток з плаваючими роликами для інкубатора з мотором в нашому інтернет-магазині. /" target="_blank"> за найкращими цінами з гарантією (1 рік) та доставкою до будь-якого населеного пункту України.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 420 мм |
| Ширина | 425 мм |
| Основні атрибути | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Переворот яєць | Автоматичний |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Лоток |
Інформація для замовлення
- Ціна: 700 ₴







