Опис товару
Лоток автоматичного перевороту для інкубатора на 42 яйця з мотором .
Підходить для інкубації курячих, качиних, індички та інших видів яєць.
Розміри: 41х40х6,5 см. Матеріал - оцинкована сталь.
Комплектується мотором 220В.
Якщо ви підбираєте лоток для саморобного інкубатора або з метою перетворити механічний інкубатор на автоматичний, то цей лоток необхідно використовувати з таймером Spin.
Ви можете купити лоток автоматичного перевороту для інкубатора на 42 яйця з мотором у нашому інтернет-магазині за найкращими цінами з гарантією (1 рік) та доставкою у будь-який населений пункт України.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Рябушка |
| Матеріал корпусу | Оцинкована сталь |
| Переворот яєць | Автоматичний |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1 кг |
| Висота | 65 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Середня місткість яєць | |
| Гусячі яйця | 28 шт. |
| Індичі яйця | 42 шт. |
| Курячі яйця | 42 шт. |
| Перепелині яйця | 150 шт. |
| Качині яйця | 42 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Лоток |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴




