
Інкубатор автоматичний Теплуша Greeny 88 ТАВ Теновий з вологоміром
- В наявності
- Код: 113646
3 099 ₴
Інкубатор автоматичний Теплуша 88 Greeny ТАВ, з кареточним переворотним механізмом на 54 яйця з вологоміром
Інкубатор Інверторний Теплуша Greeny (88 ТАВ каретка) з автоматичним поворотом яєць, модель 2021 року, імпортна сировина (Чех турбовентилятор.
Компактний, оригінальний та багатофункціональний: таким став новий інкубатор Теплуша серії Greeny.
За рахунок нового корпусу з енергозбереженням до 25%< /strong> температурні режими стали ще точніше підтримуватись. Великий турбовентилятор також зіграв істотну роль еволюції цієї моделі. Інкубатор ідеально підійде як початківцям, так і професіоналам!
В Інкубаторах Теплуша Greeny встановлене нове програмне забезпечення. Не використовуйте налаштування з інших інформаційних каналів, перед використанням прочитайте інструкцію!
Характеристики:
- Поворот яєць: автоматичний, шляхом перекочування яєць 12 разів на добу;
- Лоток перевороту: знімний, вся конструкція легко дістається для очищення;
- Вентилятор: турбовентилятор нового типу;
- Вбудований вологомір;
- Обігрів: теновий, гнучкий тен (електронагрівальний шнур);
- Лічильник днів; li>
- Діагностика помилок;
- Додано діодне підсвічування в інкубаційній камері;
- Діапазон температури: 30 — 40 С;
- Живлення: 220В;
- Потужність: 30 Вт;
- Частота: 50Гц;
- Габарити: 500х500х280;
- Вага: 4,5 кг;
- Ємність для доливання води;
- Піддон для води: по всій площині дна інкубатора;
- Міцний пінопластовий корпус (імпортна сировина, Чехія);
- Доступна ціна за високої якості та функціоналу;
- Інструкція з гарантійним талоном двома мовами UK/UKR.
Середня місткість яєць:
- 54 курячих;
- 24 гусячих;
- 156 перепелиних.
Підходить для всіх видів яєць.
>
Цікава інформація:
- Інкубатор має інверторний блок управління, що забезпечить плавний набір та зниження температури: при досягненні заданої температури інкубатор Теплуша 88 не відключається, а переходить на знижену потужність і дуже точно підтримує температуру на заданому рівні постійно. .
- Інкубатор Теплуша Greeny ТАВ можна використовувати без механізму автоповороту, лоток легко витягти з інкубатора, таким чином можна інкубувати рептилій або збільшити обсяг завантаження яєць.
- Вбудований календар. Інкубатор Теплуша 88 Greeny ТАВ вважає дні інкубації, таким чином ви зможете побачити на дисплеї, скільки днів яйця знаходяться в інкубаторі.
Колір та комплектація інкубатора може змінюватися виробником без попереднього повідомлення.
>Ви можете купити автоматичний інкубатор Теплуша Greeny 88 ТАВ Теновий з вологоміром каретковий в нашому інтернет-магазині за найкращими цінами з гарантією (1 рік) та доставкою до будь-якого населеного пункту України.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Теплуша |
| Повітрообмін | Примусовий |
| Матеріал корпусу | Пінопласт |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Переворот яєць | Автоматичний |
| Підтримання вологості | Вільне випаровування |
| Підтримка температурного режиму | Автоматичне |
| Споживана потужність | 30 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Інкубатор побутовий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Точність автоматичної підтримки температури | 0.1 град. |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.5 кг |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Середня місткість яєць | |
| Гусячі яйця | 24 шт. |
| Індичі яйця | 40 шт. |
| Курячі яйця | 54 шт. |
| Перепелині яйця | 156 шт. |
| Качині яйця | 40 шт. |
| Діапазон регулювання температури, °З | |
| Максимальна температура | 40 град. |
| Мінімальна температура | 30 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Побутові | Автоматичний |
| Вентилятор | З вентилятором |
| Вологомір | З Вологоміром |
| Вологість | Вологомір |
| Тип терморегулятора | Інверторний |
- Ціна: 3 099 ₴









