
Інкубатор механічний Рябушка Smart 150 із цифровим терморегулятором
- В наявності
- Код: 113530
1 449 ₴
Інкубатор побутової Рябушка Smart на 150 яєць з цифровим терморегулятором.
Інкубатор Рябушка Smart 150 з механічним переворотом яєць служить для інкубації яєць домашньої птиці.
Місткість:
- курячих яєць - до 110 шт;
- качиних, індичих яєць - до 110 шт;< /li>
- гусячих яєць - до 66 шт;
- перепелиних яєць - до 320 шт.
Переворот - механічний. На пластиковий піддон ставиться сітка, до неї йде комплект пластикових куточків, які регулюють сітку за висотою, що необхідно при закладанні різних типів яєць. Тобто при інкубації перепелиних яєць, сітку потрібно притиснути максимально близько до піддону, а для гусячих яєць - максимально вище від піддону. в комплекті.
Для води передбачено 2 пластикові тарілки. Вологість визначається на вічко (у міру запотівання оглядових вікон). Більш точно вологість можна вимірювати за допомогою цифрового гігрометра (не входить в комплект поставки і йде за окремим замовленням). .
Корпус - пінопластовий, спресований у прес-формі високої щільності.
Ви можете купити механічний інкубатор Рябушка Smart 150 з цифровим терморегулятором у нашому інтернет-магазині за найкращими цінами з гарантією (1 рік) та доставкою до будь-якого населеного пункту України.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Рябушка |
| Повітрообмін | Природний |
| Матеріал корпусу | Пінопласт |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Переворот яєць | Механічний |
| Підтримання вологості | Вільне випаровування |
| Підтримка температурного режиму | Автоматичне |
| Споживана потужність | 35 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Інкубатор побутовий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип терморегулятора | Електронний |
| Точність автоматичної підтримки температури | 0.1 град. |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 700 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Середня місткість яєць | |
| Гусячі яйця | 66 шт. |
| Індичі яйця | 110 шт. |
| Курячі яйця | 110 шт. |
| Перепелині яйця | 320 шт. |
| Качині яйця | 110 шт. |
| Діапазон регулювання температури, °З | |
| Максимальна температура | 40 град. |
| Мінімальна температура | 35 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Побутові | Механічний |
| Вентилятор | Без вентилятора |
| Вологість | Без вологоміра |
- Ціна: 1 449 ₴







