вверхвниз

Інкубатор автоматичний Інверторний Теплуша PRO 12 ТАВ (220/12в)
- В наявності
- Код: 113370
4 355 ₴
+380 (66) 863-66-75
Операторповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Інкубатор автоматичний Інверторний Теплуша PRO 12/50 ТАВ, Новинка, модель 2020 року,сірий корпус, турбо вентилятор
Інкубатор Виготовлений за спеціальною технологією, значно перевершує звичайний пінопласт за технічними характеристиками!
< p>Енергозбереження + 25 %
Характеристики:
- Поворот яєць: автоматичний (2-24 рази на добу )
- Лоток перевороту: знімний
- Вентилятор: турбо вентилятор
- Обігрів: теновий;
- Датчик вологості;
- Діапазон температури: 30 — 40 С;
- Харчування: 220В;
- Харчування: 12В;
- Потужність: 30-80 Вт
- Частота: 50Гц;
- Габарити: 700х500х300;
- Вага: 5 кг. >
- Адаптер і затискачі (крокодили)
- Міцний пінопластовий корпус (імпортна сировина)
- Інструкція
Акумуляторна батарея не входить !
Місткість:🐣
курячих 72, гусячих 32, перепелиних 220.
Підходить для всіх видів яєць
Важливо!
Інкубатор має інвенторний блок управління, що забезпечить плавний набір та зниження температури: при досягненні заданої температури інкубатор Теплуша ІП 12/50 (ПРО) не відключається, а переходить на знижену потужність і дуже точно підтримує температуру на заданому рівні постійно.
Ви можете купити автоматичний інверторний інкубатор Теплуша PRO 12/50 (220/12в) у нашому інтернет-магазині за найкращими цінами з гарантією (1 рік) та доставкою до будь-якого населеного пункту України.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Теплуша |
| Країна виробник | Україна |
| Повітрообмін | Примусовий |
| Матеріал корпусу | Пінопласт |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Переворот яєць | Автоматичний |
| Підтримання вологості | Вільне випаровування |
| Підтримка температурного режиму | Автоматичне |
| Споживана потужність | 80 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Інкубатор побутовий |
| Тип живлення | Мережа 12 В, Мережа 220 В |
| Тип терморегулятора | Електронний |
| Точність автоматичної підтримки температури | 0.1 град. |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 700 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Середня місткість яєць | |
| Гусячі яйця | 32 шт. |
| Індичі яйця | 72 шт. |
| Курячі яйця | 72 шт. |
| Перепелині яйця | 220 шт. |
| Качині яйця | 72 шт. |
| Діапазон регулювання температури, °З | |
| Максимальна температура | 40 град. |
| Мінімальна температура | 30 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Побутові | Автоматичний |
| Вентилятор | З вентилятором |
| Вологомір | З Вологоміром |
| Вологість | Вологомір |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 355 ₴







