Інкубатор пластиковий ручний HHD 13.
Є прямим дистриб'ютором виробника ми даємо гарантію 1 рік на справну роботу інкубатора, а також проводимо гарантійний та післягарантійний ремонт.
Технічні характеристики:
- середня місткість яєць: 7 курячих яєць + 4 перепелині або 13 перепелиних яєць. Не призначений для гусячих та качиних яєць;
- тип перевороту яєць - ручний;
- матеріал корпусу - пластик;
- потужність - 20 Вт;
- тип живлення - 220 В, 12 В;
- вага - 0,7 кг;
- розмір упаковки: 18x18x17 (см). >
Яйця в даній моделі перевертаються вручну.
Вимірювання температури:
Встановлено цифровий датчик температури з можливістю його калібрування за еталонним термометром.
Обігрів:
Обігрів тепловим шнуром (теном).
Корпус:
Інкубатор повністю зібраний з високоякісного пластику, без щілин та зазорів. Такий інкубатор легко чистити і мити. Під кожну комірку інкубатора встановлений світлодіод, який просвічує яйце, за допомогою чого здійснюється перевірка розвитку плода. Кнопка увімкнення/вимкнення овоскопа розташована на корпусі інкубатора.
Ви можете купити інкубатор ручний HHD 13 у нашому інтернет-магазині за найкращими цінами з гарантією (1 рік) та доставкою до будь-якого населеного пункту України.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HHD |
| Повітрообмін | Примусовий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Переворот яєць | Ручний |
| Підтримання вологості | Вільне випаровування |
| Підтримка температурного режиму | Автоматичне |
| Споживана потужність | 20 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Інкубатор побутовий |
| Тип терморегулятора | Електронний |
| Точність автоматичної підтримки температури | 0.1 град. |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.7 кг |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 249 мм |
| Середня місткість яєць | |
| Індичі яйця | 7 шт. |
| Курячі яйця | 7 шт. |
| Перепелині яйця | 7 шт. |
| Качині яйця | 7 шт. |
| Діапазон регулювання температури, °З | |
| Максимальна температура | 40 град. |
| Мінімальна температура | 30 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Побутові | Ручний |
| Вентилятор | З вентилятором |
| Тип харчування | Мережа 220/12 В |
- Ціна: 1 300 ₴





