
Інкубатор автоматичний Рябушка Turbo 42 з вентилятором
- В наявності
- Код: 11333
1 899 ₴
Інкубатор автоматичний Рябушка Turbo на 42 яйця з вентилятором.
Інкубатор Рябушка Turbo на 42 яйця з автоматичним переворотом яєць служить для інкубації яєць свійської птиці.
Місткість:< /strong>
Куриних яєць - до 42 шт.
Качиних, індичих яєць - до 42 шт.
Гусиних яєць - до 28 шт.
>Перепелиних яєць - до 140 шт.
Терморегулятор - цифровий з дисплеєм, автоматична підтримка температури.
Для води передбачені 2 пластикові тарілки. Вологість визначається на вічко (у міру запотівання оглядових вікон). Більш точно вологість можна вимірювати за допомогою цифрового гігрометра (не входить до комплекту постачання та йде за окремим замовленням).
Переворот - автоматичний з мотором. Кількість переворотів налаштовується від 2-х до 12-ти на добу.
ПЕРЕВОРОТ ЗА РАХУНОК сітки, яка горизонтально рухається мотором і перевертає закладені яйця.
Нагрівальний елемент - керамічний тен з вентилятором.
Корпус - пінопластовий, спресований у прес-формі високої щільності.
Ви можете купити інкубатор автоматичний Рябушка Turbo 42 з вентилятором у нашому інтернет- магазині за найкращими цінами з гарантією (1 рік) та доставкою до будь-якого населеного пункту України.
>| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Рябушка |
| Країна виробник | Україна |
| Повітрообмін | Примусовий |
| Матеріал корпусу | Пінопласт |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Переворот яєць | Автоматичний |
| Підтримання вологості | Вільне випаровування |
| Підтримка температурного режиму | Автоматичне |
| Споживана потужність | 20 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Інкубатор побутовий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Точність автоматичної підтримки температури | 0.1 град. |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 490 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Середня місткість яєць | |
| Гусячі яйця | 28 шт. |
| Індичі яйця | 42 шт. |
| Курячі яйця | 42 шт. |
| Перепелині яйця | 140 шт. |
| Качині яйця | 42 шт. |
| Діапазон регулювання температури, °З | |
| Максимальна температура | 40 град. |
| Мінімальна температура | 36 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Побутові | Автоматичний |
| Вентилятор | З вентилятором |
| Вологість | Без вологоміра |
| Тип терморегулятора | Цифровий |
- Ціна: 1 899 ₴





