Опис товару
Інкубатор пластиковий HHD 7
Приємний дизайн, самостійна підтримка температури. Послуга як чудова практика перед переходом на більш місткі моделі.
Обладнаний цифровим терморегулятором.
Переворот яєць - ручний.
< strong>Технічні характеристики:
- ємність: 7 курячих яєць;
- напруга: 220В;
- потужність: 20Вт;
- розмір упаковки: 18 * 18 * 17 (см);
- вага: 0,7кг.
Ви можете купити інкубатор ручний HHD 7 у нашому інтернет-магазині за найкращими цінами з гарантією (1 рік) та доставкою до будь-якого населеного пункту України.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 0.7 кг |
| Висота | 17 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Основні атрибути | |
| Повітрообмін | Примусовий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Переворот яєць | Ручний |
| Підтримання вологості | Вільне випаровування |
| Підтримка температурного режиму | Автоматичне |
| Споживана потужність | 20 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Інкубатор побутовий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Точність автоматичної підтримки температури | 0.1 град. |
| Середня місткість яєць | |
| Індичі яйця | 7 шт. |
| Курячі яйця | 7 шт. |
| Перепелині яйця | 7 шт. |
| Качині яйця | 7 шт. |
| Діапазон регулювання температури, °З | |
| Максимальна температура | 40 град. |
| Мінімальна температура | 30 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Побутові | Ручний |
| Вентилятор | Без вентилятора |
| Тип терморегулятора | Цифровий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 400 ₴




