
Інкубатор механічний Рябушка Turbo 150 з вологоміром
- В наявності
- Код: 11357
1 845 ₴
Інкубатор механічний Рябушка Turbo 150 з цифровим терморегулятором і вологоміром.
Інкубатор Рябушка Turbo 150 з механічним переворотом яєць служить для інкубації яєць домашньої птиці.
Місткість:
- курячих яєць - до 110 шт;
- качиних, індичих яєць - до 110 шт;
- гусячих яєць - до 66 шт; .
Переворот - механічний. На пластиковий піддон ставиться сітка, до неї йде комплект пластикових куточків, які регулюють сітку за висотою, що необхідно при закладанні різних типів яєць. Тобто при інкубації перепелиних яєць, сітку потрібно притиснути максимально близько до піддону, а для гусячих яєць - максимально вище від піддону.
Терморегулятор - цифровий з дисплеєм, автоматична підтримка температури. /h3>
Особливість даної моделі - наявність вологоміра (цифрового гігрометра) для автоматичного вимірювання ступеня вологості. Поставляється з кабелем 30см, який поміщається всередину інкубатора. Для збільшення вологості на дні корпусу передбачені 2 пластикові тарілки.
Нагрівальний елемент - для швидкого прогрівання такого великого інкубатора в даній моделі встановлено два типи нагріву:
1. Керамічний тен (турбіна) + вентилятор. Вентилятор безперервно обдуває турбіну, сприяє циркуляції повітря та рівномірному нагріванню як у центрі, так і в кутах інкубатора потужністю 50 Вт.
2. Інфрачервоний плівковий тен, розташований зверху та знизу від оглядових вікон, потужністю 35 Вт.
Корпус - пінопластовий, спресований у прес-формі високої щільності. strong>Ви можете купити інкубатор механічний Рябушка Turbo 150 з вологоміром у нашому інтернет-магазині за найкращими цінами з гарантією (1 рік ) та доставкою до будь-якого населеного пункту України.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Рябушка |
| Повітрообмін | Примусовий |
| Матеріал корпусу | Пінопласт |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Переворот яєць | Механічний |
| Підтримання вологості | Вільне випаровування |
| Підтримка температурного режиму | Автоматичне |
| Споживана потужність | 50 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Інкубатор побутовий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Точність автоматичної підтримки температури | 0.1 град. |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.5 кг |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 700 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Середня місткість яєць | |
| Гусячі яйця | 66 шт. |
| Індичі яйця | 110 шт. |
| Курячі яйця | 110 шт. |
| Перепелині яйця | 320 шт. |
| Качині яйця | 110 шт. |
| Діапазон регулювання температури, °З | |
| Максимальна температура | 40 град. |
| Мінімальна температура | 30 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Побутові | Механічний |
| Вентилятор | З вентилятором |
| Вологість | Вологомір |
| Тип терморегулятора | Цифровий |
- Ціна: 1 845 ₴








