
Інкубатор автоматичний Рябушка Turbo 120 з вологоміром
- В наявності
- Код: 11328
2 345 ₴
Інкубатор автоматичний Рябушка Турбо на 120 яєць з вологоміром.
Місткість:
Куриних яєць - до 120 шт.
Качиних, індичкових яєць - до 100 шт.
Гусиних яєць - до 66 шт.
Перепелиних яєць - до 320 шт. - автоматичний з мотором. Кількість переворотів налаштовується від 2-х до 12-ти на добу.
ПЕРЕВОРОТ ЗА РАХУНОК сітки, яка горизонтально рухається мотором і перевертає закладені яйця.
Терморегулятор - цифровий з дисплеєм, автоматична підтримка температури.
Вентилятор безперервно обдуває турбіну, сприяє циркуляції повітря та рівномірному нагріванню як у центрі, так і в кутах інкубатора.
Особливість даної моделі - наявність вологоміра (цифрового гігрометра) для автоматичного вимірювання ступеня вологості. Поставляється з кабелем 30см, який поміщається всередину інкубатора. Для збільшення вологості на дні корпусу передбачені 2 пластикові тарілки.
Нагрівальний елемент - Інфрачервоний плівковий тен, розташований зверху та знизу від оглядових вікон, потужністю 50 Вт.
Корпус - пінопластовий , спресований у прес-формі високої щільності.
Ви можете купити автоматичний інкубатор Рябушка Turbo 120 з вологоміром у нашому інтернет-магазині за найкращими цінами з гарантією (1 рік) та доставкою до будь-якого населеного пункту України.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Рябушка |
| Країна виробник | Україна |
| Повітрообмін | Примусовий |
| Матеріал корпусу | Пінопласт |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Переворот яєць | Автоматичний |
| Підтримання вологості | Вільне випаровування |
| Підтримка температурного режиму | Автоматичне |
| Споживана потужність | 50 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Інкубатор побутовий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Точність автоматичної підтримки температури | 0.1 град. |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 700 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Середня місткість яєць | |
| Гусячі яйця | 66 шт. |
| Індичі яйця | 100 шт. |
| Курячі яйця | 120 шт. |
| Перепелині яйця | 320 шт. |
| Качині яйця | 100 шт. |
| Діапазон регулювання температури, °З | |
| Максимальна температура | 40 град. |
| Мінімальна температура | 30 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Побутові | Автоматичний |
| Вентилятор | З вентилятором |
| Вологість | Вологомір |
| Тип терморегулятора | Цифровий |
- Ціна: 2 345 ₴






