вверхвниз

Лоток автоматичного перевороту для інкубатора на 48 (60) яєць з мотором 220в
- В наявності
- Код: 11448
599 ₴
+380 (66) 863-66-75
Операторповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Лоток автоматичного перевороту для інкубатора на 48 (60) яєць з мотором.
Підходить для інкубації всіх видів птиці, за рахунок відсутності осередків та горизонтальної або вертикальної кладки яєць.
/p>
Місткість:
курячі яйця - 48 штук
перепелині яйця - 60 штук
Розмір піддону: 43*41,7 см.
Ширина каретки - 5див.
Такий переворот для інкубатора можна підключити до більшості побутових інкубаторів, а також до інкубаторів зроблених своїми руками.
Ви можете купити лоток автоматичного перевороту для інкубатора на 48 (60 ) яєць з мотором у нашому інтернет-магазині за найкращими цінами з гарантією (1 рік) та доставкою до будь-якого населеного пункту України .
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 430 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Середня місткість яєць | |
| Курячі яйця | 48 шт. |
| Перепелині яйця | 60 шт. |
| Основні атрибути | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Лоток |
Інформація для замовлення
- Ціна: 599 ₴



