вверхвниз

Інкубатор механічний Квітка 54 (220/12В)
- В наявності
- Код: 11348
1 745 ₴
+380 (66) 863-66-75
Операторповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Інкубатор побутової ІБ-54 з механічним переворотом яєць
Допоможе вам у розведенні курей, качок, гусей, індичок та перепелів
Місткість інкубатора:
- 54 курячих яєць;
- 28 гусячих яєць;
- 54 качиних яєць;
- 130 перепелиних яєць;
- 54 індички яєць.
Бічні сторони інкубатора посилені, з оцинковкою. Низ у інкубатора пінопластовий, кришка – полістирол. У кришці знаходиться оглядове вікно.
Встановлено вентилятор, цифровий терморегулятор.
У комплекті поставляється блок живлення 220/12В, шнур для підключення до акумулятора.
Обладнаний теновим нагрівальним елементом потужністю 30 Вт.
Також у комплекті з інкубатором ви знайдете стаканчики для води та докладну інструкцію з експлуатації.
У процесі інкубації вам потрібно буде перевертати яйця кожні 10-15 годин за допомогою простого вбудованого механізму, принцип роботи якого наочно показаний в інструкції.
Ви можете купити інкубатор механічний Квітка ІБ-54 у нашому інтернет-магазині за найкращими цінами з гарантією (1 рік) та доставкою до будь-якого населеного пункту України.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Квочка |
| Повітрообмін | Примусовий |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Переворот яєць | Механічний |
| Підтримання вологості | Вільне випаровування |
| Підтримка температурного режиму | Автоматичне |
| Споживана потужність | 30 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Інкубатор побутовий |
| Тип живлення | Мережа 12 В, Мережа 220 В |
| Точність автоматичної підтримки температури | 0.1 град. |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Середня місткість яєць | |
| Гусячі яйця | 28 шт. |
| Індичі яйця | 54 шт. |
| Курячі яйця | 54 шт. |
| Перепелині яйця | 130 шт. |
| Качині яйця | 54 шт. |
| Діапазон регулювання температури, °З | |
| Максимальна температура | 40 град. |
| Мінімальна температура | 35 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Побутові | Механічний |
| Вентилятор | З вентилятором |
| Вологомір | Без вологоміра |
| Матеріал корпусу | Пінопласт в металевій обрешітці |
| Тип терморегулятора | Цифровий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 745 ₴








