
Інкубатор автоматичний Квітка 120/72 (220/12В)
- В наявності
- Код: 11322
4 190 ₴
Інкубатор «Кутка 120/72» (220/12В) з автоматичним переворотом та можливістю підключення додаткового живлення 12В допоможе вам у розведенні широкого спектру свійської птиці: від курей до індичок.
Місткість інкубатора в автоматичному режимі:
· 72 курячі яйця;
· 42 гусячі яйця;
· 72 качині яйця;
· 190 перепелиних яєць;
· 72 індички яйця;
В ручному режимі можна помістити до 120 курячих яєць.
Корпус інкубатора повністю виготовлений з якісного пінопласту. У кришці знаходяться два оглядові вікна.
Інкубатор обладнаний теновим нагрівальним елементом потужністю 30 Вт та вентилятором. Поставляється з цифровим терморегулятором.
Автоматичний переворот складається з вологозахищеного редукторного двигуна, рамки та сітки для яєць. Всі механізми перевороту виконані з оцинкованої сталі.
Також у комплекті з інкубатором ви знайдете таймер, 4 ємності для води по 350 мл, додаткову сітку для вивідного періоду, крокодили для підключення до живлення 12В та докладну інструкцію з експлуатації.
При індивідуальній комплектації можемо доукомплектувати:
· овоскопом;
· сітками для різних видів порід птиці.
Ви можете купити інкубатор автоматичний квочка 120/72 (220/12В) у нашому інтернет-магазині за найкращими цінами з гарантією (1 рік) та доставкою до будь-якого населеного пункту України.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Квочка |
| Країна виробник | Україна |
| Повітрообмін | Примусовий |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Переворот яєць | Автоматичний |
| Підтримання вологості | Вільне випаровування |
| Підтримка температурного режиму | Автоматичне |
| Споживана потужність | 30 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Інкубатор побутовий |
| Тип живлення | Мережа 12 В, Мережа 220 В |
| Точність автоматичної підтримки температури | 0.1 град. |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6 кг |
| Висота | 28 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Середня місткість яєць | |
| Гусячі яйця | 42 шт. |
| Індичі яйця | 72 шт. |
| Курячі яйця | 72 шт. |
| Перепелині яйця | 190 шт. |
| Качині яйця | 72 шт. |
| Діапазон регулювання температури, °З | |
| Максимальна температура | 40 град. |
| Мінімальна температура | 30 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Побутові | Автоматичний |
| Вентилятор | З вентилятором |
| Вологомір | Без вологоміра |
| Матеріал корпусу | Пінопласт в металевій обрешітці |
- Ціна: 4 190 ₴








