
Інкубатор автоматичний Квітка 120/72
- В наявності
- Код: 11321
2 645 ₴
Інкубатор «Кутка 120/72» з автоматичним переворотом яєць допоможе вам у розведенні широкого спектру свійської птиці: від курей до індичок.
Місткість інкубатора в автоматичному режимі:
< p style="text-align:left">· 70 курячих яєць;· 54 гусячі яйця;
· 70 качиних яєць;
· 200 перепелиних яєць;
· 70 яєць індички;
У ручному режимі можна помістити до 120 курячих яєць.
Інкубатор обладнаний чотирма ламповими нагрівальними елементами сумарною потужністю 160 Вт . Поставляється з цифровим терморегулятором.
Автоматичний переворот складається з вологозахищеного редукторного двигуна, рамки та сітки для яєць
Також у комплекті з інкубатором ви знайдете таймер, 4 ємності для води, додаткову сітку для вивідного періоду та докладну інструкцію з експлуатації.
При індивідуальній комплектації можемо доукомплектувати:
· перетворювачем напруги 12-220 для резервного підключення через акумулятор 12 В.
· овоскопом;
· вентилятором;
· вологоміром.
Ви можете купити інкубатор автоматичний квочка 120/72 в нашому інтернет-магазині магазині за найкращими цінами з гарантією (1 рік) та доставкою до будь-якого населеного пункту України.
>| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Квочка |
| Країна виробник | Україна |
| Повітрообмін | Природний |
| Матеріал корпусу | Пінопласт |
| Нагрівальний елемент | Ламповий |
| Переворот яєць | Автоматичний |
| Підтримання вологості | Вільне випаровування |
| Підтримка температурного режиму | Автоматичне |
| Стан | Новий |
| Тип | Інкубатор побутовий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Точність автоматичної підтримки температури | 0.1 град. |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 580 мм |
| Ширина | 580 мм |
| Середня місткість яєць | |
| Гусячі яйця | 54 шт. |
| Індичі яйця | 70 шт. |
| Курячі яйця | 70 шт. |
| Перепелині яйця | 200 шт. |
| Качині яйця | 70 шт. |
| Діапазон регулювання температури, °З | |
| Максимальна температура | 40 град. |
| Мінімальна температура | 30 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Побутові | Автоматичний |
| Вентилятор | Без вентилятора |
| Вологомір | Без вологоміра |
| Тип терморегулятора | Цифровий |
- Ціна: 2 645 ₴





