вверхвниз

Інкубатор механічний Квітка 70 в пластиковому корпусі
- В наявності
- Код: 11351
1 275 ₴
+380 (66) 863-66-75
Операторповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Інкубатор «Кутка» у пластиковому корпусі з механічним переворотом
Допоможе вам у розведенні курей, гусей, качок, перепелів та індичок.
Колір корпусу може відрізнятися.
Місткість інкубатора:
- 70 курячих яєць;
- 40 гусячих яєць;
- 50 качиних яєць;
- 200 перепелиних яєць;
- 50 індича яєць.
Бічні сторони інкубатора складаються з пластику. Низ у інкубатора пінопластовий, кришка – полістирол. У кришці знаходиться оглядове вікно.
Інкубатор обладнаний ламповим нагрівальним елементом потужністю 80 Вт. Поставляється з аналоговим терморегулятором і градусником.
Також у комплекті з інкубатором ви знайдете стаканчики для води та докладну інструкцію з експлуатації.
У процесі інкубації вам потрібно буде перевертати яйця кожні 10-15 годин. за допомогою простого вбудованого механізму, принцип роботи якого наочно показаний в інструкції.
Ви можете купити механічний інкубатор Наседка 70 у пластиковому корпусі в нашому інтернет-магазині за найкращими цінами з гарантією (1 рік) та доставкою до будь-якого населеного пункту України.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Квочка |
| Повітрообмін | Природний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Нагрівальний елемент | Ламповий |
| Переворот яєць | Механічний |
| Підтримання вологості | Вільне випаровування |
| Підтримка температурного режиму | Автоматичне |
| Споживана потужність | 80 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Інкубатор побутовий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Точність автоматичної підтримки температури | 0.1 град. |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.5 кг |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Середня місткість яєць | |
| Гусячі яйця | 40 шт. |
| Індичі яйця | 50 шт. |
| Курячі яйця | 70 шт. |
| Перепелині яйця | 200 шт. |
| Качині яйця | 50 шт. |
| Діапазон регулювання температури, °З | |
| Максимальна температура | 40 град. |
| Мінімальна температура | 36 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Побутові | Механічний |
| Вентилятор | Без вентилятора |
| Вологомір | Без вологоміра |
| Тип терморегулятора | Цифровий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 275 ₴





