
Інкубатор «Кутка 70» з автоматичним переворотом яєць допоможе вам у розведенні широкого спектру свійської птиці: від курей до індичок.
Місткість інкубатора:
· 56 курячих яєць;
· 48 гусячих, качиних та індича яєць;
· 140 перепелиних яєць;
Бічні сторони інкубатора складаються з пінопластового корпусу, оббитого металевим куточком. Низ у інкубатора пінопластовий, кришка – полістирол. У кришці знаходиться оглядове вікно.
Інкубатор обладнаний двома ламповими нагрівальними елементами сумарною потужністю 80 Вт. Поставляється з цифровим терморегулятором.
Автоматичний переворот складається з вологозахищеного редукторного двигуна, рамки та сітки для яєць
Також у комплекті з інкубатором ви знайдете таймер та докладну інструкцію з експлуатації.
При індивідуальній комплектації можемо доукомплектувати:
- перетворювачем напруги 12-220 для резервного підключення через акумулятор 12 ст.
- овоскопом; li>
- вологоміром.
Вентилятор до комплекту не входить, також можна докупити його окремо.
Ви можете купити інкубатор автоматичний Квітка 70 в нашому інтернеті -магазин за найкращими цінами з гарантією (1 рік) та доставкою до будь-якого населеного пункту України.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Квочка |
| Країна виробник | Україна |
| Повітрообмін | Природний |
| Нагрівальний елемент | Ламповий |
| Переворот яєць | Автоматичний |
| Підтримання вологості | Вільне випаровування |
| Підтримка температурного режиму | Автоматичне |
| Споживана потужність | 80 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Інкубатор побутовий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Точність автоматичної підтримки температури | 0.1 град. |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 750 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Середня місткість яєць | |
| Гусячі яйця | 27 шт. |
| Індичі яйця | 35 шт. |
| Курячі яйця | 54 шт. |
| Перепелині яйця | 140 шт. |
| Качині яйця | 40 шт. |
| Діапазон регулювання температури, °З | |
| Максимальна температура | 40 град. |
| Мінімальна температура | 36 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Побутові | Автоматичний |
| Вологомір | Без вологоміра |
| Матеріал корпусу | Пінопласт в металевій обрешітці |
| Тип терморегулятора | Цифровий |
- Ціна: 2 795 ₴





