
Інкубатор «Клієнтка» з механічним переворотом допоможе вам у розведенні курей, гусей, качок, перепелів та індичок.
Місткість інкубатора:
< · 140 курячих яєць;· 90 гусячих яєць;
· 100 качиних яєць;
· 400 перепелиних яєць;
· 100 індича яєць.
Бічні сторони інкубатора складаються з пінопластового корпусу, оббитого металевим куточком. Низ у інкубатора пінопластовий, кришка – полістирол. У кришці знаходяться два оглядові вікна.
Інкубатор обладнаний ламповим нагрівальним елементом потужністю 160 Вт. Поставляється з аналоговим терморегулятором і градусником.
Також у комплекті з інкубатором ви знайдете стаканчики для води та докладну інструкцію з експлуатації.
У процесі інкубації вам потрібно буде перевертати яйця кожні 10-15 годин за допомогою простого вбудованого механізму, принцип роботи якого наочно показаний в інструкції. //.com.ua/" target="_blank"> за найкращими цінами з гарантією (1 рік) та доставкою до будь-якого населеного пункту України.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Квочка |
| Повітрообмін | Примусовий |
| Нагрівальний елемент | Ламповий |
| Переворот яєць | Механічний |
| Підтримання вологості | Вільне випаровування |
| Підтримка температурного режиму | Автоматичне |
| Споживана потужність | 160 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Інкубатор побутовий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип терморегулятора | Електронний |
| Точність автоматичної підтримки температури | 0.1 град. |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 800 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Середня місткість яєць | |
| Гусячі яйця | 90 шт. |
| Індичі яйця | 100 шт. |
| Курячі яйця | 120 шт. |
| Перепелині яйця | 240 шт. |
| Качині яйця | 100 шт. |
| Діапазон регулювання температури, °З | |
| Максимальна температура | 38 град. |
| Мінімальна температура | 35 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Побутові | Механічний |
| Вентилятор | Без вентилятора |
| Вологомір | Без вологоміра |
| Матеріал корпусу | Пінопласт в металевій обрешітці |
- Ціна: 1 450 ₴



