вверхвниз

Опис товару
Інкубатор механічний Квітка 120/72 з механічним переворотом яєць
Допоможе вам у розведенні курей, качок, гусей, індичок та перепелів.
Місткість інкубатора:
- 120 курячих яєць;
- 70 гусячих яєць;
- 90 качиних яєць;
- 250 перепелиних яєць; li>
- 90 індича яєць.
Інкубатор виконаний в литому корпусі із щільного полістиролу. У кришці знаходяться два оглядові вікна.
Встановлено цифровий терморегулятор.
Обладнаний чотирма ламповими нагрівальними елементами потужністю по 40 Вт.
Також у комплекті з інкубатором ви знайдете дві сітки на 30 і 50 мм та докладну інструкцію з експлуатації.
В процесі інкубації вам потрібно буде перевертати яйця кожні 10-15 годин за допомогою простого вбудованого механізму, принцип роботи якого наочно показаний в інструкції. -магазин за найкращими цінами з гарантією (1 рік) та доставкою до будь-якого населеного пункту України.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Квочка |
| Повітрообмін | Природний |
| Матеріал корпусу | Пінопласт |
| Нагрівальний елемент | Ламповий |
| Переворот яєць | Механічний |
| Підтримання вологості | Вільне випаровування |
| Підтримка температурного режиму | Автоматичне |
| Споживана потужність | 160 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Інкубатор побутовий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Точність автоматичної підтримки температури | 0.1 град. |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 580 мм |
| Ширина | 580 мм |
| Середня місткість яєць | |
| Гусячі яйця | 70 шт. |
| Індичі яйця | 90 шт. |
| Курячі яйця | 120 шт. |
| Перепелині яйця | 250 шт. |
| Качині яйця | 90 шт. |
| Діапазон регулювання температури, °З | |
| Максимальна температура | 38 град. |
| Мінімальна температура | 35 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Побутові | Механічний |
| Вентилятор | Без вентилятора |
| Вологомір | Без вологоміра |
| Тип терморегулятора | Цифровий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 825 ₴




