Інкубатор «Кутка 70» з ручним переворотом допоможе вам у розведенні курей, гусей, качок, перепелів та індичок.
Місткість інкубатора:
- 70 курячих яєць;
- 40 гусячих яєць;
- 50 качиних яєць;
- 200 перепелиних яєць;
- 50 індича яєць.
Бічні сторони інкубатора складаються з пінопласту, оббитого металевим куточком. Низ у інкубатора з пінопласту, кришка – з полістиролу. У кришці є зручне оглядове вікно.
Інкубатор обладнаний ламповим нагрівальним елементом потужністю 80 Вт. Постачається з аналоговим терморегулятором і градусником.
Також у комплекті з інкубатором ви знайдете стаканчики для води та докладну інструкцію з експлуатації.
Переворот яєць ручний.
У процесі інкубації вам потрібно буде кожні 10-15 годин перевертати кожне яйце, перед цим промаркувавши яйця зверху та знизу м'яким олівцем символами O та X .
До інкубатора можна придбати овоскоп, вологомір >, а також інші аксесуари: запитуйте при замовленні!
Ви можете купити інкубатор ручний квочка 70 в нашому інтернет-магазині за найкращими цінами з гарантією (1 рік) та доставкою до будь-якого населеного пункту України.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Квочка |
| Повітрообмін | Природний |
| Матеріал корпусу | Пінопласт |
| Нагрівальний елемент | Ламповий |
| Переворот яєць | Ручний |
| Підтримання вологості | Вільне випаровування |
| Підтримка температурного режиму | Автоматичне |
| Споживана потужність | 80 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Інкубатор побутовий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип терморегулятора | Електронний |
| Точність автоматичної підтримки температури | 0.1 град. |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Середня місткість яєць | |
| Гусячі яйця | 27 шт. |
| Індичі яйця | 35 шт. |
| Курячі яйця | 54 шт. |
| Перепелині яйця | 140 шт. |
| Качині яйця | 40 шт. |
| Діапазон регулювання температури, °З | |
| Максимальна температура | 40 град. |
| Мінімальна температура | 36 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Побутові | Ручний |
| Вентилятор | Без вентилятора |
- Ціна: 1 050 ₴





