Інкубатор побутовий «Кутка ІБ-120» з ручним переворотом допоможе вам у розведенні свійської птиці: від перепелів до гусячих яєць. >64 гусячих яйця; 100 качиних яєць; 360 перепелиних яєць; 100 індича яєць. Корпус інкубатора литий, зроблений із щільного пінопласту. У кришці знаходяться два оглядові вікна, передбачені виробником для стеження за молодняком.
Інкубатор обладнаний нагрівальним елементом потужністю 160 Вт (чотири лампицифровим терморегулятором.
Також у комплекті з інкубатором ви знайдете ємності для води, сітки та докладну інструкцію з експлуатації.
До інкубатора можна придбати додатково вологомір , овоскоп, а також інші аксесуари: запитуйте при замовленні!
Переворот яєць ручний.
Вам потрібно буде в процесі інкубації кожні 10-15 годин перевертати всі яйця, перед цим обов'язково промаркувавши їх зверху і знизу м'яким олівцем символами Х і Про.
Ви можете купити інкубатор ручний квочка 120 в нашому інтернет-магазині за найкращими цінами з гарантією (1 рік) та доставкою до будь-якого населеного пункту України.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Квочка |
| Країна виробник | Україна |
| Повітрообмін | Природний |
| Матеріал корпусу | Пінопласт |
| Нагрівальний елемент | Ламповий |
| Переворот яєць | Ручний |
| Підтримання вологості | Вільне випаровування |
| Підтримка температурного режиму | Автоматичне |
| Споживана потужність | 160 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Інкубатор побутовий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Точність автоматичної підтримки температури | 0.1 град. |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 580 мм |
| Ширина | 580 мм |
| Середня місткість яєць | |
| Гусячі яйця | 64 шт. |
| Індичі яйця | 100 шт. |
| Курячі яйця | 120 шт. |
| Перепелині яйця | 360 шт. |
| Качині яйця | 100 шт. |
| Діапазон регулювання температури, °З | |
| Максимальна температура | 40 град. |
| Мінімальна температура | 35 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Побутові | Ручний |
| Вентилятор | Без вентилятора |
| Тип терморегулятора | Цифровий |
- Ціна: 1 590 ₴





