
Інкубатор механічний Рябушка Turbo 70 (220/12В) з вентилятором
- В наявності
- Код: 11358
1 950 ₴
Інкубатор механічний Рябушка Turbo 70 з резервним харчуванням
Інкубатор Рябушка Turbo 70 з механічним переворотом яєць призначений для інкубації яєць домашньої птиці.
Місткість:
- курячих яєць - до 42 шт.;
- качиних, індичих яєць – до 42 шт.; /li>
Тип живлення - мережа 220В / 12В.
Реалізована можливість одночасного підключення інкубатора до мережі 220В та до акумулятора 12В. При цьому акумулятор знаходиться в режимі сну і не розряджається. Коли електрика зникає, інкубатор автоматично переходить на роботу від акумулятора 12В і повертається в роботу від мережі 220В при поновленні подачі електрики.
Переворот - механічний.
На Пластиковий піддон ставиться сітка, до неї йде комплект пластикових куточків, які регулюють сітку по висоті, що необхідно при закладанні різних типів яєць. Тобто при інкубації перепелиних яєць сітку потрібно притиснути максимально близько до піддону, а для гусячих яєць - максимально високо від піддону.
Терморегулятор - цифровий з дисплеєм, автоматична підтримка температури.
Для води передбачені2 пластикові тарілки. Вологість визначається на вічко (у міру запотівання оглядових вікон). Більш точно вологість можна вимірювати за допомогою цифрового гігрометра (не входить в комплект поставки і йде за окремим замовленням). турбіну, сприяє циркуляції повітря та рівномірному нагріванню як у центрі, так і в кутах інкубатора.
Корпус - пінопластовий, спресований у прес-формі високої щільності.
Ви можете купити механічний інкубатор Рябушка Turbo 70 220В/12В з вентилятором в нашому інтернет-магазині за найкращими цінами з гарантією (1 рік) та доставкою до будь-якого населеного пункту України.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Рябушка |
| Повітрообмін | Примусовий |
| Матеріал корпусу | Пінопласт |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Переворот яєць | Механічний |
| Підтримання вологості | Вільне випаровування |
| Підтримка температурного режиму | Автоматичне |
| Споживана потужність | 20 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Інкубатор побутовий |
| Тип живлення | Мережа 12 В, Мережа 220 В |
| Точність автоматичної підтримки температури | 0.1 град. |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.5 кг |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 490 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Середня місткість яєць | |
| Гусячі яйця | 28 шт. |
| Індичі яйця | 42 шт. |
| Курячі яйця | 42 шт. |
| Перепелині яйця | 140 шт. |
| Качині яйця | 42 шт. |
| Діапазон регулювання температури, °З | |
| Максимальна температура | 40 град. |
| Мінімальна температура | 30 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Побутові | Механічний |
| Вентилятор | З вентилятором |
| Вологість | Без вологоміра |
| Тип терморегулятора | Цифровий |
- Ціна: 1 950 ₴







