Опис товару
Переворот з мотором 220 В
Знімний універсальний лоток автоматичного повороту;
Комплект постачання з мотором 220 В або 12В (на вимогу);
Розміри лотка :
Довжина - 62 см
Ширина - 43 см
Висота - 14 см
Підходить для інкубаторів Теплуша серії Люкс 72 і для саморобних інкубаторів;
Місткість :
Куриних 72, гусячих 32, перепелів 240
Ви можете купити лоток автоматичного перевороту для інкубатора на 72 яйця з мотором у нашому інтернет-магазині за найкращими цінами з гарантією (1 рік) та доставкою до будь-якого населеного пункту України.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Теплуша |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Переворот яєць | Автоматичний |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 12 В, Мережа 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 620 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Середня місткість яєць | |
| Гусячі яйця | 32 шт. |
| Курячі яйця | 72 шт. |
| Перепелині яйця | 240 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Лоток |
Інформація для замовлення
- Ціна: 749 ₴





