вверхвниз

Брудер Теплуша (Ясла) для курчат, бройлерів, перепелів місткість до 100 голів
- В наявності
- Код: 11241
1 199 ₴
+380 (66) 863-66-75
Операторповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Брудер для пташенят тм Теплуша
Потужність 60 Вт
Місткість до 100 шт
Комплектація
Поїлка 1 шт
Годівниця 1 шт
/> Килимок 1 шт
Лампа 2 шт
У перші п'ять днів температурний режим для курчат підтримують на рівні 29-30 °C градусів. Вимірювання найкраще проводити термометром, закріпленим вище. Потім, починаючи з шостої доби, повітря поступово охолоджують так, щоб до десятого дня життя пташенят його температура становила 26 °C. До місячного віку температура для курчат знижується на 3 C кожного тижня, поки вона не досягне 18 C 20 C. Ви можете купити брудер Теплуша для пташенят до 100 голів у нашому інтернет-магазині за найкращими цінами з гарантією (1 рік) та доставкою до будь-якого населеного пункту України.< /p>
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Теплуша |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Повітрообмін | Природний |
| Максимальна кількість голів | 100 |
| Матеріал корпусу | Пінопласт |
| Споживана потужність | 60 Вт |
| Застосування | Кури, качки, індички, перепілки |
| Регулювання температури | Аналогове |
| Стан | Нове |
| Тип | Брудер |
| Тип нагріву брудера | Ламповий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 70 м |
| Ширина | 30 см |
| Основні атрибути | |
| Нагрівальний елемент | Ламповий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 199 ₴









