Опис товару
Універсальний лоток автоматичного перевороту для інкубатора на гусиних яйця з мотором.
Підходить для інкубації гусячих і курячих, качиних та індичих яєць.
Розміри : 45*45 см.
Розмір комірки під яйце - 4,9 мм.
Серед аналогічних лотків має найбільшу комірку під яйце і походить для інкубації більшості порід гусячих яєць.
Комплектується мотором 220В або 12В за бажанням клієнта.
Автоматично переворот для інкубатора можна підключити до більшості побутових інкубаторів, а також до інкубаторів зроблених своїми руками.
Ви можете купити лоток автоматичного перевороту для інкубатора на 42 гусиних яйця з мотором у нашому інтернет-магазині за найкращими цінами з гарантією (1 рік) та доставкою до будь-якого населеного пункту України.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 1 кг |
| Висота | 49 мм |
| Довжина | 45 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Середня місткість яєць | |
| Гусячі яйця | 42 шт. |
| Індичі яйця | 42 шт. |
| Курячі яйця | 42 шт. |
| Качині яйця | 42 шт. |
| Основні атрибути | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 12 В, Мережа 220 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Лоток |
Інформація для замовлення
- Ціна: 599 ₴







